آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اسفند ماه 1398

 

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان را به اطلاع میرساند:

تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با اداره کل -> آدرس و شماره تلفن"  و منوی "شماره تماس های واحدهای ستادی اداره کل" و سامانه میز خدمت الکترونیک مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید از بخش میز خدمت الکترونیکی در زیر هر خدمت در سامانه شکایت ، درخواست و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

با توجه به اینکه ثبت نام های الکترونیکی و تکمیل فرمهای مربوط به آن از طریق پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نشانی www.portaltvto.com انجام می گیرد، لذا حفظ و نگهداری داده های آن تابع توافق و بیانیه حریم خصوصی پورتال و سازمان فنی و حرفه ای کشور است و این اداره کل مسئولیتی در خصوص آن ندارد. تارنمای اداره کل برای اشخاص حقیقی، غیر از فرم ایجاد حساب کاربری که فقط نام و آدرس ایمیل را نگهداری می کند، فرم دیگری برای ثبت اطلاعات شخصی ندارد.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود را ارزیابی می نماید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان به کار گرفته می‌شود. اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب، بازخورد عموم و اداره کل به‌روزرسانی کند. اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان مطلع شوید

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.